Інфекційні хвороби органів дихання

До інфекцій дихальних шляхів відносять велику групу за­хворювань, які мають високу здатність до зараження і здебільшого є вірусними або бактеріальними. Вони викликають запалення в дихаль­ній системі й тяжку інтоксикацію (отруєння токсинами). Завдяки по­вітряно-крапельному шляху поширення цих інфекцій вони спричиня­ють епідемічні спалахи, що інколи охоплюють більшість країн світу. «Королем» епідемії є грип. Враховуючи велику небезпеку для життя та здоров’я інфекцій дихальної системи, населення повинно мати до­статню інформацію про ці хвороби, що може значно обмежити їхнє поширення і зменшити негативні наслідки.

Більшість ставиться до небезпеки інфекційних хвороб байдуже, кожен сподівається, що його хвороба не вразить, і починає діяти тільки тоді, коли тяжко захворів. Якби кожна людина належним чином піклу­валася про своє здоров’я і здоров’я оточуючих, швидке поширення ін­фекційних хвороб можна було б зупинити.

 

 

Стаття була додана одним з відвідувачів сайту без посилань на літературні джерела. Матеріал був опублікований виключно в навчальних цілях.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.